20 Nisan 2013 #1753743

Ttnet Fiber Bağlantı 3 Gündür Yapılmıyor!

3 gün önce aldığım ttnet fiber 3lü paket hala kullanıma açılamadı. Müşteri hizmetlerini, ttnet paketini aldığım abone merkezini, telekomu, bağlantı yapan teknik ekibi 3 gündür aramama rağmen hala açılmadı. Modem 3 gündür evde o bana bakıyor ben ona. Fiber yeni teknoloji olduğundan çok üzerine düştüklerini, her arızada hemen müdahale ettikleri söylendi ama daha bağlantı sorununu çözemediler, birde ilerde bir sıkıntı olursa ne yaparız bilmiyorum.

Alper 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön