02 Ağustos 2013

TTNET Fiber Altyapısı Olmayan Yerde Fiber Satmaya Çalışıyor!

Yaşadığım bölgede fiber altyapı yoktur. Ama TTNET inatla fiber desteği vermeye çalışmaktadır, 8mb çıkış verirse bana İnternet hizmeti alacağım. 1 haftadır sorunu çözemiyorlar, bir de arıza bilgisi bırakıyorum kendi kendilerine arızayı kapatıyorlar. Bizi bu kadar değersiz görüyorlar anlamadım, ama yeter yarın kapatacağım.

Koray 116 Okunma

Cevaplar

  • Koray13 Ağustos 2013

    Hayir bilgi verilmedi ttnet ile bundan sonra kesinlikle internet hizmeti almam ve iptal ettim.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön