08 Mayıs 2013

Ttnet Fiber 3'lü Paket Bağlandı Ama Hala İnternet Yok!

Türk telekom ilk olarak adsl alt yapım olduğunu düşünerek ona uygun tarife bağlamaya çalıştı. Sonra alt yapımın uygun olmadığını söyleyerek fibernet paketlerden çoğunu denediler. Onlar uygun olmadığından fiber üçlü paket seçildi. Maalesef bu bağlantının da altyapıma uygun olmadığı söyleniyor. Avcılar müdürlüğe gittiğimde ise hiç bir internet bağlantısı yapılamayacağını iptal etmek için beni arayacakları söylediler çağrı merkezi ise mutlaka bir internet bağlantısını yapılabileceğini söylüyor.

Defalarca şikayet bıraktım avcılar müdürlükten iki haftadır haber bekliyorum. Çağrı merkezlerine bıraktığım şikayetlerden de bir sonuç çıkmıyor. Benim başvurmam gereken yer daha neresi olabilir bilemiyorum.

Yıldıray 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön