04 Temmuz 2014

TTNET Fiatları Yükseltiyor

18 haziranda TTNET fiber internete başvuru yaptım.benden önce adres bilgilerini alıp kontrol etmemiz gerek dediler.Adresimi verdim ve destekler deyip 15 gün hattımın bağlanmasını bekledim 15 günün sonunda nihayet hattımız bağlandı ancak internet bağlantı sorunu olduğundan müşteri hizmetlerini aradım. aldığım cevap;bulunduğunuz adreste fiber internet alt yapısı yok.ve bana daha düşük hızda ve daha pahalı bir paket kullandırmaya zorluyorlar Madem yoktu benden neden adres bilgilerimi istediniz neden sisteme girip kontrol ettiniz neden 15 gün beklettiniz.Bu durumda tüketici hakem haklarına başvuru yaptım ve şikayetimin sonuclanmasını bekliyorum.

Hakan 210 Okunma

Cevaplar

  • Hakan20 Haziran 2016

    Her şikayete aynı kalıp ile cevap veriyorsunuz. Maalesef bu ülkede internet olayı sizin tekelinizde olduğu için yine gidip sizden alışveriş yapmak zorunda kalmak çok kötü bir durum.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön