09 Temmuz 2013

TTNET Fesih Sonrası İadem 5 Aydır Yatmadı!

23/01/2003 tarihinde TTNET'den bana gönderilen mailde;

****Hizmet numaralı internet hattınızın iptali sonrasında, 236,06 TL iade tutarınız oluşmuştur.
İade tutarınızı almak için web sitemizde yer alan Ttnet.com.tr bölümünden veya 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'mizden kendi adınıza kayıtlı uluslararası banka hesap numaranızı (IBAN) iletmeniz halinde iade tutarı hesabınıza aktarılacaktır. Ayrıca kimliğiniz ile birlikte Türk Telekom Ofisleri'nden iadenizi nakit olarak da alabilirsiniz. İlgili tutar tarafınıza iade edildiyse lütfen bu mesajımızı dikkate almayınız. Sizi yeniden TTNET müşterisi olarak görmekten mutluluk duyarız denildi fakat iadem 5 aydır yapılmadı.

Başak 41 Okunma

Cevaplar

 • Başak11 Eylül 2013

  İlgili birimler nedense bir türlü kontrol yapamıyor, sadece arayıp iban numarası istiyor ve ben her seferinde numaramı veriyorum, dönüş yapılacak diyip oyalıyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Başak09 Temmuz 2013

  Ben ne zaman arasam bu şekilde söylüyorlar ancak 5 aydır tekrar dönüş yapılmadı, mahkemede hakkımı arayacağım

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da i[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön