01 Nisan 2013 #1717507

Ttnet Fesih Sonrası İade İşlemimi Gerçekleştirmedi!

İki gün önce Ttnet ten telefonuma sms geldi. Sms de iptal etmiş olduğumuz internetimizden kalan 16 tl alacağımız olduğu yazıyordu. Ttnet internet sitesinden ıban numarası yazmak şartıyla iade yapılacağı yazıyordu fakat ıban numarası telefonun sahibinin adına olması gerekiyormuş fakat telefonumuz yani internetimiz annemin üzerine annem kart sahibi olmadığından iban numarasına da sahip değil, kendi iban numaramı yazıp iade alamıyorum. İade almanın başka bir yolu yok mu?

Samet 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön