26 Ağustos 2013 #1975085

TTNET Fazla Ücretlendirme!

TTNET firması, Temmuz ayı faturasını, kotayı aşmadan fazla ücret yazmıştı, ve fazla ücret faturalandırmıştı.


Telefonla görüştüğümüzde faturayı düzelttiklerini söylemişlerdi. Banka Otomatik ödemeyi takip edin, fazla ücret kesilmeyecek demişlerdi. Otomatik ödemeleri takip ettim. Fazla ücret kesilmiş.
Hiç bir düzeltme yok. Telefonla insanları meşgul edip, hiçbir düzeltme yapmayan TTNET firmasından, hukuk sistemi hesap sormalıdır.

Kemal 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kemal26 Ağustos 2013

    Bazı arkadaşlarla görüştüğümde, TTNET firmasının; kotayı aşmadan fatura kesme yöntemini bir çok kişiye de uyguladıkları ortaya çıkıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön