25 Mart 2013 #1706054

Ttnet Fazla Ücretlendirme!

Ttnet aboneliğimi kapattığım ay 131 tl fatura geldi ve kullandığım paket net6 ve maksimum kota aşımında gelecek ücret en fazla 99 tl olarak görünüyor. faturanın kapattığım tarih itibariyle yarım ayı da kapsadığını düşünerek faturayı ödedim ve bu ay 73 tl lik bir fatura daha geldi. Fatura detayını sorduğumda kapattığım aydaki kullanım ve bağlantı ücreti olduğunu söylediler.


Ben de önceki ay en fazla 99 gelmesi gereken faturanın neden 131 tl olduğunu sordum Aksaray şubesi açıklama yapamadı ve genel merkeze şikayet dilekçesi yazdılar. 1 hafta içinde sonuçlanır dediler. 2 defa aradım ikisinde de ilgili birim henüz cevap vermemiş dediler. Söz konusu kendi alacakları olunca herşey çok hızlı oluyor.

Hakan 183 Okunma

Cevaplar

  • Hakan01 Nisan 2013

    şikayetimle ilgili ttnet firması herhangi bir dönüş yapmamış ve olumlu veya olumsuz bir sonuç bildirmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön