12 Ocak 2015

TTNET Fazla Ücret Ödeme!

TTNET'e internet ve telefon hizmetlerim için bir yıl kullanım taahhüdü vermiştim ve buna karşılık 49 TL gibi bir rakamdan ücretlendiriliyordum. Ekim ayında taahhüdüm bitmesine rağmen hiçbir şekilde benimle iletişime geçmediler, hatırlatma yapmadılar ve iki ay sonra artık 84 TL'den ücretlendirildiğimin farkına vardım.


Birçok firmadan belli bir süre kullanım taahhüdü vererek hizmet alıyoruz. (Digiturk, D-Smart, Turkcell, Vodafone, Avea vb.) ve her bir firma taahhüt süresi dolmasına yakın bilgilendirme sağlıyorlar. Böylelikle yeni bir kampanyaya dahil olabiliyoruz veya alternatifleri değerlendirebiliyoruz. Bu TTNET'te olmadı, olmuyor. Çünkü servis sağlayıcı tek!

Caner 539 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Caner11 Ocak 2015

    Bununla ilgili TTNET e gittiğimde görevliye danıştım. TTNET'in size bunu hatırlatma zorunluluğu yok dedi. Bu hizmet Turkcell de, Digiturk'te varken neden TTNET de yok dersiniz. Çünkü internet altyapısını TTNET tek sağlıyor ve bu noktada kartelleşmiş gibi. Superonline dan da alınsa internet hizmeti sağlayıcı yine TTNET. Trajikomik bir durum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön