04 Şubat 2014 #2275669

TTNET Fazla Ücret Almak İçin Yanıltıldım!

TTNET yalın İnternet üniversiteli kampanyasına başvurdum öğrenci kimliğim ve okul onaylı öğrenci belgemi kabul etmeyip YÖK'de öğrenciliğiniz görünmemekte öğrenci işlerine gidiniz uyarısı aldım. Öğrenci işlerinden sıkıntı olmadığı söylense de başvurum kabul olmadı.


Mecburen 12 ay taahhütlü normal tarifeye başvurdum. İmzaladıktan sonra üniversite kampanyasından yararlanabileceğim söylendi. Merkezi aradım taahhütlü başvurum olduğu için değişiklik yapamıyorlarmış.


Öğrenci olduğum halde ve bunu gördükleri kampanyadan yararlanmayarak 35 lira fazla ödeyeceğim her ay. Değişiklik yapmak bu kadar zormuş(!) Çevremin sahip olduğu tüm TTNET'leri iptal ettirip, başka servislere yönlendireceğim. Ayıp.

Ozge 45 Okunma

Cevaplar

  • Ozge05 Şubat 2014

    Kendileri tarafıma ulaşıp kampanya iptali gerçekleştirip tekrar başvuru yaparsam indirimden yararlanabileceğimi söylemekteler. Ancak iptal edebilmem için yüklü bir miktar ödemem gerekiyormuş! TTNET Üyeliğime son verme kararı aldım.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön