27 Ocak 2014 #2258763

TTNET Fazla Ücret Alıyor

Ttnet 3 lu paket kullanıyorum. Fatura bedeli 49 artı 3 tl bağlantı ücreti olarak ilk abonelikte bilgilendirildim ancak 5 aylık fatura bilgilerimde (56,57,58,60,58 gibi ücretler yansıdı kendilerini aradığımda Tivibu'dan kaynaklı bir faturalandırma hatası olduğunu tarafıma söylediler. Ancak bu ayki faturam yine fazla geldi defalarca aramama ses kayıtlarıyla hatalarını kabul etmelerine rağmen biz size döneceğiz deyip telefonu kapattılar.


Her defasında onlar aramayınca ben aradım ve bana beni aradıklarını söylediler. Yeniden bir kayıt oluşturdum kimin ne zaman aradığı ile ilgili ve hatanın düzeltilmesi ile ilgili en kısa sürede arayacağız dediler ama hala ses yok. Sanırım mahkeme yolu göründü bize. (fatura değerleri yuvarlanarak yaklaşık değerlerdir).

Fatih 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön