18 Eylül 2014

TTNET Fazla Ücret Alımı!

TTNET ile çalışmak istememe rağmen yeni adresimde sadece TTNET altyapısı olduğu için istemeyerekte olsa TTNET bağlatmak zorunda kaldım. Görüştüğüm abonelik merkezi ayda 39.90 kuruş ücretten 1 kuruş fazla ödemeyeceğimi söylediler ancak 10 sayfalık sözleşmenin bir yerlerine sıkıştırılmış olan 3.35 kuruşluk ek ücretten de 8 liralık bağlantı ücretinden de bahsedilmedi.

Görüştüğüm müşteri hizmetleri yetkilisi ise saygıdan uzak bir tarz ile sözleşmeyi okumamış olmamın benim hatam olduğunu belirtti. Daha önce de TTNET ile sorunlar yaşayanlar olduğunu bildiğim için henüz 2 aydır kullandığım TTNET'i kapatabilmem için bana kapatma ücreti yaklaşık 400 tl ücret çıkarıldı.

Özlem 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön