12 Şubat 2014 #2290856

TTNET Fazla Para Alımı ve Deneyimsiz Müşteri Temsilcisi

Aralık ayının 10'unda yeni bir taahhüde geçmek için Ataköy'deki TTNET binasına bizzat gittim. Orada ki hanımefendi kampanyaları bir güzel tanıttı. Ben de yeni bir kampanyaya 12 ay taahhüt vererek ayda 59 TL ödeyeceğimi onayladım. TTNET binasından ayrılmadan önce ısrarla sordum. Bu ay ki faturam ve diğerleri hep 59 lira mı gelecek şeklinde, bana "evet" cevabını verdiler. Ocak ayının 10'unda faturam geldi 74 TL. TTNET müşteri hizmetlerini aradım fazladan ödediğim 15 TL için. Gelecek şubat ayı için faturadan düşüm sağlanacağını söylediler.


Şubat 10 oldu ve gelen faturam 59.50 TL . Müşteri hizmetleri bana tekrar geri dönüş yaptığında saygısız bir müşteri temsilci konuyu çözemedi. Çok yazık.

Volkan 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön