30 Mayıs 2015

TTNET Fazla Ödeme Sorunu!

26.05.2015 tarihinde 09:32'de 0212 444 ** ** no.lu telefondan aranarak
konuşma metni TTNET'e yaşanan bir sorun ile faturalarınız da fazla tutar ödemişsiniz bunun iadesini gerçekleştirmemiz gerekiyor denildi. Bu bedelinde ister hesabınıza ister isterseniz faturalarınıza yansıtabiliriz denildi.


Bende bu tutarın faturaları iade edilmesini talep ettim. Ardından bu işlemi gerçekleştirmek için güvenlik sorularını cevaplayın veya isterseniz bir abone merkezine gidip dilekçe yazabilirsiniz denildi. Benimde iş yoğunluğum sebebi ile güvenlik sorusunu cevaplamak oldu.
Güvenlik sorusu da;
Anne kızlık soyadı 2. harfi ve son harfi
bunu cevapladıktan sonra tamamlandı denildi.

Emre 441 Okunma

Cevaplar

  • Emre11 Haziran 2015

    İlgili yapılan geri bildirim tamamen yanıltıcı olup konu hakkında hiç geri dönüş sağlanmamıştır. Gün içinde sadece süreçle ilgili değerlendirme anketi yapılmıştır. Yapılan ankette band kaydıdır. bunu da herkes bilsin. Büyük diye tabir edilen bir kurumun bu denli gecikmeli bir incelemeye sonuçlanmadan cevap vermesi diğer kullanıcılarında nasıl bir güvenlik açığına maruz kalır siz düşünün artık!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 11.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön