01 Mayıs 2013

Ttnet Fazla Gelen Fatura!

Ttnet 'i 2009 yılından beri kullanıyoruz bundan 2 ay öncesine kadar bir sorun yaşamadık bu arada net limitsiz paket kullanıyoruz 2 ay önceki eve gelen fatura 72 küsür TL olarak geldi bizde kullandığımız tarifeyi değiştirmek için TTnet hizmeti veren bir yere gittik ttnet yetkilisinin bize söylediği hiçbir şekilde tahahhüt yapmamış olmamıza rağmen 2014 e kadar tahahhüt yaptığımız ve tahahhütü bozduğumuzda bunun bedelini ödeyeceğimiz söylendi müşteri hizmetlerini aradığımızda ttnet hatasını kabul etti ama 106 TL fatura geldi ne hikmetse defalarca aramamıza rağmen düzeltme yapılmadı bize geri gönülmedi ben 63 tl lik tarife kullanıyorum 106 ile 63 arası kampanya bedeli deniyor ne kampanyası?

Bektaş 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön