14 Kasım 2014

TTNET Fazla Fazla Fatura Gönderiyor.

18200***6 Abone numaramla, herhangi bir bilgi vermemelerine rağmen TTNET her ay 180 TL fatura gönderiyor. Kendilerinden 2 kere ses kayıtlarını ve taahhütle ilgili bilgileri istemem rağmene 3 aydır dönüş yapmadılar.

Normalde 50-60 TL'lik olan hizmet bedelini 180,00 TL fatura olarak gönderiyorlar. Ve şuan kendi kafalarına göre kestikleri faturaları ödemediğim için İnternet'imi kesmiş durumdalar. Bir daha TTNET'ten hizmet almamak için artık yemin ettim. Böyle bir firma olamaz. Herhangi bir bilgi de veremiyorlar. Artık hakkımı hukuksal yollarla arayacağım.

Suat 180 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Suat14 Kasım 2014

    Kaç kere aradım hala aynı şeyler "Kontroller devam etmektedir" ben zaten hattımın iptali için işlem başlatıcam. Ne yaparsanız yapın.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön