26 Aralık 2014

TTNET Fazla Faturalandırma Yaptı!

Kotalı internetten sınırsız internete geçtiğimde, geçiş sırasında bana bildirilmemesine rağmen, geçmişteki bütün indirimlerim tarafıma yansıtılmıştır. 10 Aralık tarihinde yanlış faturalandırma hakkında yapmış olduğum 262382**** numaralı şikayetime halen geri dönüş almadım. Faturanın son ödeme tarihinde şikayetim hakkında geri dönüş yapılmamasına rağmen hesabımdan belirtilen miktar çekilmiştir.


Yaklaşık 2 sene önce de benzer bir sorunla karşılaşmıştım ve 2 ay uğraşmama rağmen herhangi bir sonuç alamamıştım. TTNET'in bu şekilde kurumsallıktan uzak davranışları yüzünden hattımı iptal ettirmek zorunda kalacağım.

Cosay 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön