18 Kasım 2013

TTNET Fazla Fatura Yolluyor Herhangi Bir Çözüm Üretmiyor!

2 yıllık TTNET aboneliği yaptırmıştım 15 mart 2013 günü arayıp beni adil kullanım kotanızı 5 TL karşılığında 50 gb iken 100 e çıkaralım dediler bende en az 2 kere tekrar ettirip herhangi başka bir ücret ödemeyecek isem 5 TL karşılığı hizmeti kabul ediyorum dedim.


Şimdi firma bana 108 TL şeklinde bir fatura gönderdi yani gelmesi gerekenden 30 TL fazla sebebi ise Limitsiz Plus paket kullanıcısı olmammış. Ben o pakete geçeceğimi söylemedim 5 TL karşılığı
50 gb olan adil kullanım kotasını 100 gb çıkarmak istedim şimdi bu firma ses kayıtlarını dinlemiş kendini haklı bulmuş ses kayıtlarını niye kendiniz dinliyorsunuz bana dinletmeden kendilerini haklı buldular yani 108 TL ödeyeceğim!

Adnan 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön