10 Şubat 2014 #2284989

TTNET Fazla Fatura Yansıttı

7014185428 no'lu abonenizim TTNET abonesi olurken Tivibu internet aboneliği yapmadım. Fakat iki aydır faturama ücreti yansıtılmaktadır birincisini ödedim aynı ay içinde müşteri hizmetlerini arayarak bu isteğim dışında oluşan aboneliğin iptalini istedim. Müşteri hizmetleri ile görüşmemizde aboneliğin iptalini gerçekleştirildiğini müşteri hizmetleri söyledi bu sizin telefon kayıtlarınızda ve benim telefonumun kayıtlarında mevcuttur, siz hala hangi mantıkla hangi akılla bu ayki faturama bu ücreti hala niye yansıtıyorsunuz?


Eğer bu şekilde kanunsuz iş yapacaksanız ben aboneliğimi iptal edeceğim.

Atakan 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Atakan11 Şubat 2014

    klasik cevap

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön