21 Ocak 2014

TTNET Fazla Fatura Kesti.

31/12/2013 tarihinde 2 yıl Taahhüt 'üm sona erdiğini ve çok cazip bir kampanya olduğu söylenildiği müşteri temsilcisi tarafından. Kampanyanın mevcut 69.50 tl yerine aylık 52.50 tl ile İnternet ve telefon erişimini sağlayacağımı bunun haricinde ek bir masraf olmayacağını da beyan ettiler fakat bu ay faturamda 62.50 tl idi.

Müşteri hizmetlerini arayarak konuşmanın kaydının dinlenilmesini rica ettim çünkü müşteri temsilcisi beni ikna ettiğinde üzerine basa basa söyledim 52.50 kr ödeyeceğimi kendisi de onayladı.
Sonuç olarak konuyla ilgili bana 18282***** numaralı şikayet kaydımın oluşturulduğunu konu ile ilgili tarafıma dönüş yapılarak bilgi verileceği söylendi, ertesi günde takipsizlik mesajı geldi.

Turan 60 Okunma

Cevaplar

 • Turan11 Şubat 2014

  Tt net kendi çıkarlarınca hareket ederek müşteriyi tamamen mağdur etmiştir bu tutumu ile kayıtlar dinlendi diyilip tarafıma kayıtları ulaşmasını engelleyerek. mağduriyetimi kat be kat artırmıştır. tamamen itimatımı kalmadı artık tt net e. çevremde akrabalarımda işimdeki herkese bu durumu bildirip seçimlerini doğru yapmalarını söylüycem.

 • Turan31 Ocak 2014

  ttnet a.ş. nin çözüm süreci tamamen bir fiyasko 1 hafta bekletildikten sonra bugün görüşme kayıtları dinlendi fakat böyle bir anlaşma olmadığı saptanıldı diye bir bilgi verildi tek taraflı bir bilgi benle paylaşılmadı. bundan sonraki aşama tüketici hakem heyeti olup kaydın tarafımca dinlenilmesini talep edeceğim bu şekilde müşteri mağduriyetleri sonucu çok müşteri kaybedeceğinizin bir işaretidir.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön