11 Haziran 2014

TTNET Fazla Fatura Gönderiyor!

TTNET müşterisiyim. Son 4 faturalarımı geç ödediğimden, son 4. faturam 96,50 krş olarak bana yansıdı fakat benim fatura tutarım 42,50 civarı gelmektedir.Son faturaya yansıma olarak 19 tl açma kapama ücreti yansıtılacaktı. Bunu biliyorum fakat yinede farklı bir ücret yansıtmışlar.


Müşteri hizmetlerini aradığımda, oradan oraya aktardılar beni. Bana bir yardımda bulunmayıp gerekçeli bir durumdan da bahsetmediler ve telefonu yüzüme kapattılar. Bugün PTT'den 4 faturamı da ödedim makbuzu elimde.

Mücahit 128 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön