19 Mart 2013

Ttnet Fazla Fatura Gönderiyor!

4-5 ay önce üyelik yaptırdık ve bize söylenen kampanya ücretinin çok dışında fatura gelmeye başladı bu konuda müşteri hizmetleri hiç bir şekilde yardımcı olmadığı gibi hiç bir yetkili de geri dönüş yapmamıştır. Kesinlikle kampanya deyip aldanmamak lazım eğer biz sınırsız internet seçmiş olsaydık daha az ücret ödeyecektik bu nasıl bir mantıktır. Bu konuda ttnete kesinlikle güvenilmemesi gerekiyor.

E.aycan 59 Okunma

Cevaplar

 • E.aycan10 Şubat 2014

  ben sizi falan aramak zorunda değilim aradığım zaamn olnlarca dakikla beletiyorsunuz. 2 yıl dolar dolmaz sizi kapatacağız hiç birşekilde memnun değiliz zaten fazla ücret üzerine birde telefon vergisi kullanadığımız halde. birde aınırlı internet den mi nedendir gayet yavaş internet hızı say say bitmez malesef çok pişmanız sizin gibi bir firma ile çalıştığımıza...

 • E.aycan09 Nisan 2013

  TTnet ten herhangi bir şekilde dönüş yapılmadı bana bu şekilde bir mail geldi okadar verdiğim telefona kimse ulaşmadı ve ben gerektiği gibi şikayetimi belirtemedim. Ben sizi aramak zorunda değilim siz beni arayacaksınız daha abone numarasını bilmiyorsunuz neyi çözümlediniz. Bölye bir firma olmaz olsun

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön