19 Mart 2013 #1694388

Ttnet Fazla Fatura Geliyor!

2012 yılı temmuz ayından itibaren günlük 2 Tl. ücretle tarife değiştirdim. 2 aydır günlük 2,5 tl. olarak ücret ödemekteyim. Telefonla arayıp borcuma itiraz ettim. Sözleşmede tarife arttırımı diye bir madde varmış.ben bir sözleşme imzalamadım. Tek taraflı alınmış ,bizleri mağdur eden bu duruma itiraz ediyorum. Henüz bir yıl olmadı. Bunun düzeltilmesini ,fazla alınan ücretlerin iadesini istiyorum.

Süleyman 12 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön