19 Mart 2013 #1694147

Ttnet Fazla Borç Çıkarıyorlar!

Ttnet ten net 12 paket üyeliği aldım. bana müşteri temsilcisi sabit 36 tl faturanız gelecek kesinlikle daha fazlası gelmeyecek denildiği halde iki aydır 37.5 ve 38 tl faturalarım geliyor.Ttnet ne maillerime nede telefonla aramama rağmen hiç bir aksiyon almıyor. Sanırım her faturada 2-3 lira fark alıp belli etmeden kar elde etmeyi düşünüyor.


Ttnet verdiği sözün arkasına durmadığı gibi şikayetimi de dikkate alma zahmetinde bulunmuyor. 1 hafta olmasına rağmen hala bir muhatap bulabilmiş değilim. Bu konuyu bulunduğum her mecrada yüksek sesle dile getirmeye devam edeceğim. Özellikle de facebook ve twitter hesaplarımda tüm arkadaşlarımla bu durumu paylaşmaya devam edeceğim.

Bahattin 24 Okunma

Cevaplar

 • Bahattin14 Nisan 2013

  SORUN: 1 AY ÖNCE Ttnet ten net 12 paket üyeliği aldım. bana müşteri temsilcisi sabit 36 tl faturanız gelecek kesinlikle daha fazlası gelmeyecek denildiği halde iki aydır 37.5 ve 38 tl faturalarım geliyor.Ttnet ne maillerime nede telefonla aramama rağmen hiç bir aksiyon almıyor. Sanırım her faturada 2-3 lira fark alıp belli etmeden kar elde etmeyi düşünüyor. Ttnet verdiği sözün arkasına durmadığı gibi şikayetimi de dikkate alma zahmetinde bulunmuyor. 1 hafta olmasına rağmen hala bir muhatap bulabilmiş değilim. Bu konuyu bulunduğum her mecrada yüksek sesle dile getirmeye devam edeceğim. Özellikle de facebook ve twitter hesaplarımda tüm arkadaşlarımla bu durumu paylaşmaya devam edeceğim. CEVAP: Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 19.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş. 1 AY SONRA: Tarafıma ulaşıp çözdük bir sonraki faturanıza iade edilecek denilmesine rağmen bu gün faturam geldi ne iade nede düzgün fatura yine fazla fazla fatura ya devam. yine verilen sözü tutmamaya devam yine yalan yanlış faturalandırma yine müşteriyi kandırmaya yine insanları saf yerine koymaya devam. değişen hiç bir şey yok. Değişen hiç bir şey yok şikayetim fazlası ile devam ediyor. SONUÇ: DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY YOK. AYNI TAS AYNI HAMAM AYNI TTNET AYNI HATALAR AYNI YALAN YANLIŞ BİLGİLER AYNI ÖZENSİZ VE MÜŞTERİYİ ÖNEMSEMEZ HALLER .

 • Bahattin12 Nisan 2013

  Tarafıma ulaşıp çözdük bir sonraki faturanıza iade edilecek denilmesine rağmen bu gün faturam geldi ne iade nede düzgün fatura yine fazla fazla fatura ya devam. yine verilen sözü tutmamaya devam yine yalan yanlış faturalandırma yine müşteriyi kandırmaya yine insanları saf yerine koymaya devam. değişen hiç bir şey yok. Değişen hiç bir şey yok şikayetim fazlası ile devam ediyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 19.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön