18 Eylül 2013 #2016589

TTNET Fazla Alınan Para İade Edilmedi!

Haziran ayında 2 GB Adil kota kampanyası maili aldım. Bu kampanyada temsilci bana, maildeki gibi 69 TL faturamın 72 TL olacağını söyledi. Ancak; Temmuz faturam 102 TL gelince hemen TTNET'i aradım. Meğer Müşteri temsilcisi defalarca kere mailime gelen kampanyadan yararlanmak istediğimi söylememe rağmen, beni kampanyadan yararlandırmak yerine, hattıma tarifi değişikliği yaptırtmış 17. 75 TL (tarife değişikliği ücreti)+30 TL (yeni tarife farkı)=47, 75 TL'nin bana ödenmesi arz ederim.


Yukarıda yazdığım şikayet TTNET tarafından haklı olduğum ve fazladan alınan 47. 75 TL' nin tarafıma ödeneceği söylenmesine rağmen neden hala ödenmedi ve yeni faturalarım (hem Telekom 24TL, hem TTNET 84 TL) hala yüksek geliyor. Gereğinin acilen yapılması temennilerimle. .

Sadun 53 Okunma

Cevaplar

 • Sadun22 Eylül 2013

  hata yaptık paranızı iade edeceğiz dediler..Türk telekom faturm 18 geliyordu..dışarı kapalı olmasına rağmen 24 tl geldi internette bilgi verilecekti teli açmadılar dediler..Halbuki cevapsız çağrım hiç olmadı..İsterdimki bir tel açsınlar şöyle şöyle desinler ..Ama nafile memnun değilim ama taahhüdüm var napalım sabır..

 • Sadun18 Eylül 2013

  mAİLİMDEKİ BİLGİ DE BENİM TEL. ULAŞILMADIĞI İÇİN BİLGİ VERİLMEDİĞİ YAZIYOR.Ancak tel bütün gün açıktı ve cevapsız çağrı olmadı..SAYGILAR

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön