27 Ağustos 2013 #1978152

TTNET Fazla Alınan Para İade edilmedi!

TTNET abonelimi iptal ettirdim. Son faturada ne hikmetse fazla tahsilat yapmışlar. Daha sonra bir band kaydı ile gidin TTNET ofislerinden alın diye mesaj geldi. Bir şekilde şikayette bulundum. 2-3 hafta sonra bir SMS aldım. SMS'deki link'e IBAN numarını bırakırsanırız iade hesabınıza geçeceği bildiriliyor.


Fakat link'e girdiğimde kayıt bulunamamıştır mesajı. Aynı SMS'de bulunan telefonu aradığımda artık abone olmadığım için işlem yapamıyorum. İnternetten ulaşmak istedim bu seferde sayfa gönderimde hata veriyor. Anlayacağınız Allah hastaneye bir de mahkemeye düşürmesin derlerdi ya. Eksik söylemişler bir de TTNET'in eline düşürmesin!

Recep 76 Okunma

Cevaplar

  • Recep'in Teşekkür Mesajı24 Eylül 2013

    Şikayetim çözüldüğü için

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön