28 Ocak 2014 #2261970

TTNET Faturayı İptal Etmiyor

Yaklaşık olarak 2 ay önce Çorlu TTNET müdürlüğüne modem im arızalı olmasından dolayı yaklaşık 20 gün internet kullanamadım. Yedek modemde verilmedi .Bununla ilgili olarak çözüm masasına dilekçe doldurdum kullanmadığım dönemlerin parası ödemek istemiyorum diye 2 defa da netice için gitmeme rağmen hala bir sonuç alamadım her seferinde raporu beklediklerini söylüyorlar raporda 3.kattaki kişi yazacak sanki çok uzak bir yerden gelecek rapor.


Bir türlü rapor yazmıyor. Hep oyalamaca. Buradan da bir kere şikayette bulundum. En kısa sürede döneceklerini söylediler çok kısa oldu 2 ay geçmesine rağmen ne dönen var ne arayan ne soran. Değişen hiç bir şey yok insanları sürekli oyalama.

Selcuk 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön