22 Ocak 2014 #2249926

TTNET Faturamı Güncellemedi

TTNET aboneliğimi keseli 45 gün oldu. 45 gün önce müşteri hizmetlerini aradım Aralık ayı faturamın güncellenmesini aradım. Bu olay 8 Aralıkta gerçekleşti. Tabi bunun içinde 6 defa aradım müşteri hizmetlerine bağlanıyorum, sisten yok, bir-iki saat sonra arayın diyor. Net bir zaman verirseniz öyle arayayım diyorum. Yok efendim iki saate gelir muhabbeti devam ediyor. 1 gün arayla günde 3 gün de talebimi kayıt altına alabildim.


30 Aralığa kadar defalarca aradım ama faturam güncellenmedi ve faturanın hepsini ödedim. faturayı ödeyeli 22 gün oldu hala bana dönüş yok. Bu akşam müşteri hizmetlerini aradım mesajla bilgilendirme yapmışız diyor. Ama bana öyle bir mesaj gelmedi. Ne yapabilir?

Halit 36 Okunma

Cevaplar

  • Halit10 Şubat 2014

    İki defa aradilar şebeke sorunundan dolayi gorusemedim. Sonuç olarak hala bir çözüm yok ayni sorun devam ediyor

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön