16 Mayıs 2013 #1802505

Ttnet Faturamı Düzenli Ödediğim Halde İnternet Hizmetinden Yararlanamıyorum!

15.05.2013 Modemin üzerinde bulunan ADSL ve İnternet ışıklarının yanmadığını ve İnternete çıkış yapamadığımı fark ettim. Olayın kısa süreli bir problem olduğunu düşünerek üzerinde durmadım. Saat 12 civarında bu kez Ev telefonumu aradığımda "Numara Kullanımda Değil" hatasıyla karşılaştım. Bunun üzerine 444 1 444 ve 444 0 375 Telefon ve ADSL ile ilgili arıza kaydı bıraktım. Yalnız bu saat olmasına rağmen firma personelinden kimse benimle iletişime geçmiş değil.


Ödenmemiş bir fatura olduğunda haklarını korumak için hemen reaksiyon gösteren firma sözkonusu müşterinin hakkı olduğunda aynı hassasiyeti neden göstermiyor merak ediyorum açıkçası! Şikayetvar kanalıyla problemin çözümünü talep ediyorum.

Hüseyin 210 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin17 Mayıs 2013

    Telefonla 3 kez aramış olmama ve arıza kaydımı iletmeme rağmen halen kontrollerin devam ettiği bilgisi verilmiştir. Bant kayıtları dinlenerek arızanın aciliyeti anlaşılabilir. Şu anda TTNET A.Ş. firması tarafından sallanmadığım hissine kapılmış bulunuyorum. Sizin gibi alanında tekel olmuş bir kuruluşun küçücük bir arızayı çözebilmek için bu kadar geç kalması akıl alacak bir durum değil. Eğer sorunum çözülmezse şikayetimi genel müdürlüğe yazılı olarak bildireceğimi belirtmek isterim.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön