09 Temmuz 2015

TTNET Faturamdaki Fazla Miktar!

Ben 2 yıl TTNET, Tivibu, telefon kullandıktan sonra taahhüt bitince Türk Telekom merkezine giderek hattımı kapattıracağı söyledim. Tarih 30 Aralık 2014 idi. Oradaki arkadaş kapatmazsam bana yeni bir paket sunacağını söyledi. Dedi ki aynı 3'lü yani TTNET, Tivibu, telefon paketiniz devam etsin. Siz hattınızı kapatmayın hatta internet hızınız 12 megabitten 24 megabite çıksın ve sadece ayda 58 TL ödeyiniz dedi. Fakat 24 aylık taahhüt yapacağız dedi. Ben de tamam eğer bana 24 ay boyunca 58 TL gelecek ise ben bu paketi kabul ediyorum dedim ve verdiği sözleşmelere imza attım. İlk ay fazla gelir dedi. İlk ay yani ocak ayı 75 geldi aradım. Yanlışlık bizden dediler 58 TL'ye düşürdüler şimdi düşürmüyorlar.

Barış 48 Okunma

Cevaplar

  • Barış28 Temmuz 2015

    Tarafıma SMS ile bilgilendirme yapılmamıştır. Tarafıma sadece arama yaparak ulaşılmaya çalışılmıştır fakat ben arandığımı göremedim. Tekrar aranarak bu konu hakkında bilgilendirilmek istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön