11 Şubat 2014 #2288229

TTNET Faturama Zam Yapıldı!

24 ay taahhütlü kampanyadan yararlanmak için TTNET müşterisi oldum ilk iki ay ücretsiz sonraki 6 ay 47.5 tl kalan aylarda 63 tl olarak müracaat etmiştim 5 tl statik IP almıştım her ay 68 tl ödüyordum ocak 2014 fatura 72 tl olarak geldi.


TTNET müşteri temsilcisiyle görüştüm bana dediki paketler zamlanmış o yüzden bundan sonra
72 tl ödeyeceksiniz dedi iptal etme durumunda kalırsan ne olur kampanyadan faydalandığınız ücreti öderseniz iptal edebilirsiniz dedi. Mademki ben kampanyanın dışına çıkamıyorum peki TTNET niye kampanyanın dışına çıkıyor?


İki yıl boyunca hem faturamı 63 tl hemde statik IP'de 5 tl toplam 68 tl kampanya süre içerisinde ödemek istiyorum mademki 24 ay taahhütlü yaptığım için...

Mehmet 76 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Mart 2014

    müşteriyi kapmak için kampanyalar yapıyor kampanya bitimine 5 ay kala faturaya zam yapıyorlar oysaki ilk müracaata 2 yıl boyunca bu kadar ücret ödersiniz diyorlar 5 ay kala zam yapıyorlar itiraz ediyorsun iptal etme durumunda kalırsanız faydalandığınız ücreti ödersiniz diye tehdit ediyorlar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön