10 Aralık 2013
Yorum Yap
#2162563

TTNET Faturama Yansıttığı Hatalı Borcu Düşmüyor!

TTNET 1 yıl önce hattımıza haberimiz olmadan Tivibu Ev aboneliği dahil etmişti. 1 yıl boyunca bize cihaz teslim edilmediğini bu üyeliği kullanmadığımızı anlatmaya çalıştık. Sonunda bu üyeliğin yanlış yapıldığını anladılar ve Tiivibu Ev aboneliğini iptal edip 1 yıl içinde alınan paket ücretlerini iade ettiler.


Geçen Ayın Faturası elime geçene kadar 1 yıldır süren bu kabusun bittiğini sanıyordum. Fakat faturamda 264 TL tutarında Tivibu Ev aboneliğimden doğan cihaz ücretlerini görünce maraton kaldığı yerden devam etti.


1 aydır defalarca arıyorum. Faturanızda düşülecek denip duruyor ama birşey düşüldüğü yok. Cihaz ücretleri düşülmediği için ADSL faturamı da ödeyemiyorum. Bu mağduriyetten sıkıldım.

Sedat 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler