15 Mart 2013 #1686890

Ttnet Faturama Katma Değerli Servis Ücreti Yansıtıyor!

Net limitsiz 8 Mps internet paketi üyesiyim ve yapılan zamlarla 63 lira gelmesi gereken faturamda, Katma Değerli Servis Ücretler Toplamı adı altında 6 TL ücret tahakkuk ettirildiğini tespit ettim.
Ben zaten sözleşmede yazan vergilerimi ödüyorum (% 18 KDV ve % 5 ÖİV ). Hiç bir hizmete üye değilim bu sebepten, faturamın incelenmesini ve neden bu tür bir tahakkuk yapıldığı konusunda tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.


Firmadan fatura tutarımı ödemem için tekrar, fatura tutarımı düzenleyerek göndermelerini talep ediyorum.Ayrıca benim bilgim onayım olmadan Tivibu web üyeliği yapılmış.Araştırılması için şikayette bulundum 2011 yılından beri faturama yansıtılmış şikayetin üzerinden aylar geçti.

Piroglu 1.068 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön