09 Aralık 2014
Yorum Yap
#2881384

TTNET Faturama 2 Defa Yalın Net Ücreti Kesiliyor

Son 2 aydır faturalarım artarak çoğalıyor. 64 lira olan hizmet 76 son ayda 84 liraya cıktı. İnternet hızı yavaş adil kullanım kotası hemen doluyor. Faturalarım katlanarak çoğalıyor. Bu kadar para ödediğim bir şirketin müşteri hizmetlerini aradığımda faturamda 2 defa yalın net ücreti alındığı cevabını alıyorum şaka gibi, beni saf yerine koyar gibi, 2 defa almışız şikayet kaydınızı oluşturalım diyorlar.


Hayır vazgeçmiyorum tarafıma yansıtılan 2 faturayı da ödemedim ve düzeltilmesini istiyorum. Hiçbir işlem yapılmazsa fatura tutarını ödeyip tüketici mahkemesine vereceğim ve yapılan bu işlem hatalarının ve bu umursamaz müşteri memnuniyetinin hesabını soracağım.

Emine 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler