24 Nisan 2013 #1761575

Ttnet Faturam Yüksek Geliyor!

Ttnet hattımı iptalini istiyorum çünkü telefon faturaları uçuk bir şekilde faturama yansıtılmakta. En son gelen fatura tutarım 73,50 TL. internet paketim dahi yok. Ondan önceki de yüksek fatura idi beklenmeyen faturalar gelmeye başladı. Ev telefonumun tarifesi için artış yapılmasına arıyorsunuz. Adsl de kullanıyoruz ama ttnetin her paketini kullananıyoruz adsl, ev telefonu mobil hattı. Ama bu kadar saf yerine konulamayız. Bütün hatlarımı yakında iptal edeceğim. Bizim gibi müşterilerinize sahip çıkmıyorsunuz çünkü. Sürekli bir taahhüt peşindesiniz. Kaşıkla verip kepçe ile geri alıyorsunuz...

Ayşe 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön