15 Temmuz 2014

TTNET Faturam Yüksek Geliyor

Bankalarda sürpriz şu parası bu parasına alıştım TTNET'te de bu oluyor. Benim paketim aylık 59 TL abone yapan eleman abi ilk ay 3-4 lira fazla gelebilir sonra hep 59 gelecek dedi.

Faturam 65'in altına inmedi bu ay 72 TL. Yalın internet parası, servis parası, bağlantı ücreti ekleniyormuş. Bunlardan benim haberim yok bana söylenmedi. (mahkemeye verin diyorlar nasıl olsa onların maaşlı avukatları var) bone yapan eleman yanıltarak abonelik satıyor.

İptal edin diyorum kontrat var diyorlar. Bir daha TTNET'mi tövbe, yap yıllık kontratı 3 lira diye daya 5 lirayı, nasıl olsa imza atılmış mecbur ödeyecek.

Yusuf 168 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yusuf16 Temmuz 2014

    ha oduna kütüğe söylemişim ha ddnet e Bana göre tek farkları fiyatları Odun kereste ucuz ağaçtan bu ddnet ise yalı kavağından oluşmuş gibi geliyor bana. Diyorum teknik servisiniz geldi ama çözüm üretemeden gitti buna dair şirketinizle yapılmış 46 ve 26 dakikalık telefon görüşmeleri var adamlar diyor teknik servis gelmiş onun parası. Problemi çözmedikten sonra ha gelmiş ha gelmemiş ne parası. Tamir edilmeyen ürünün tamir parası mı olur ?

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön