20 Ocak 2014 #2244105

TTNET Faturam Yüksek Geliyor

Yaklaşık 4 ay önce abone olduğum yalın adsl paketi için her ay 63 TL gelmesi gereken faturam 78 TL olarak gelmektedir. İlk faturayı düzeltmelerine rağmen sonradan gelen 2 fatura değişmemiş, tarafımca 4 kez şikayet bildiriminde bulunmama rağmen diğer aramalarımda incelenmektedir şeklinde tarafıma görüş bildirilmektedir. Faturaları kabul etmediğimden 2 fatura ödenmemiş olarak durmakta ve 3. faturadan sonra internetimin kesileceği tarafıma belirtilmiştir.


Kimi nereye şikayet ettiğimiz belli değil. Yeter artık zihnen ve madden yordukları için tazminat davası mı açmamız gerekli? Fatura ödenmediğini takip edip arama ve mesaj yoluyla ulaşabilen TTNET neden faturayı düzeltemez?

Olcay 48 Okunma

Cevaplar

 • Olcay10 Şubat 2014

  İnsanların mağduriyeti umrunuzda değil, ayıp sizin gibi firmaya, yüzünüz de kızarmıyor ki sizin...

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Olcay23 Ocak 2014

  Bana hala faturanızı ödeyiniz şeklinde mesaj atarken arıyorsunuz ama 2 aylık şikayetimi bir türlü düEltemiyorsunuz. Iişiniz ne acaba sizin?

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön