02 Mayıs 2013 #1774300

Ttnet Faturam Yüksek Geliyor!

Yaklaşık 2. 5 ay önce 12 ay Ttnet alo (TAK) sabit ücret bedava kampanyasıyla 6gb limitli yalın internet aboneliği yaptırdık, 12 ay boyunca 22 tl ödeneceği vaad ediliyordu fakat bunun üzerine 4 tl modem ücreti + 3 tl bağlantı ücreti bir de 13 tl Ttnet Alo eklenerek 22 tl gelmesi gereken faturam 41 tl ye sonra ki ay 43 tlye çıktı. konuyla ilgili itiraz etttim geri dönüş yapılmadı, şikayet no: 12722***3, Abone no 701*****8, Hizmet no: 1838445***


Ben bu faturaları ödemeyi kabul etmiyorum, kimse beni 22 tl olarak satın aldığım bir hizmete 40 tl ödemeye zorlayamaz, konuyla ilgili sorunum çözülmediği takdirde, Ttnet aboneliğimi iptal edip yasal yollardan hakkımı arayacağımı bildiriyorum.

Yunus 38 Okunma

Cevaplar

 • Yunus22 Mayıs 2013

  Sayın Ttnet yetkilisi ben bu konu hakkında gün içerisinde kimseyle görüşmedim bir hatanız var. iyi günler

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yunus21 Mayıs 2013

  Ttnet'e yaptığım şikayet sonucu fazla gelen faturalarımla olan sorunum çözüldü ve fatularımda gerekli indirime gidildi, yani firma hatalı olduğunu kabul ederek hatasını düzeltti fakat bu süreçte sorunum çözülene kadar fatularımı ödemeyeceğimi kendilerine defalarca bildirmiş olmama rağmen internetim faturamı ödemediğim için kapandı ve şu an internetimi tekrar açtırmak için 19 lira ceza ödemem gerekiyor. işin komik tarafı şu ki Ttnet bana toplam iki fatura için neredeyse aynı miktarda indirim yaptı, yani bir şekilde bana yapılan indirim geri alınıyor, Firma hatalı olduğunu kabul ettiği için ben bu ücreti ödemeyi kabul etmiyorum ve açıkçası Müşteri-firma ilişkilerini daha sağlam bir temele oturtmak için bu ücretin de benden alınmaması gerekiyor diye düşünüyorum.

 • Yunus18 Mayıs 2013

  Ttnet'e yaptığım şikayet sonucu müşteri hizmetlerinden bana geri dönüş yapıldı fakat sorunum çözülmedi, fazla gelen faturalarımı sorun çözülene kadar ödemeyeceğimi kendilerine bildirdim, geçtiğimiz iki ayda 40 tl üzeri gelen faturaları ödemediğim için internetim kapandı ve cezalı duruma düştüm, bu süreç böyle devam eder ve sorunum çözülmezse faturalarımı ödememeye devam edeceğim, internetimi kapatmayı düşünüyorum, ilgilelere duyurulur.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön