23 Nisan 2013
Yorum Yap
#1758907

Ttnet Faturam Yüksek Geldi!

Ttnet Kayseri'ye özel üçlü paketi aldım bayide bana 45 lira ttnet 3 lira bağlantı ücreti 4 lira modem ücreti toplamda 51 lira geliyor dediler fakat faturam ilk ay 74,99 lira geldi. M. hizmetlerindeki bayan size fazladan alo telefon bağ. ücreti yansıtılmış bir yanlış ücretlendirme olmuş dediler. Düzeltilip tarafınıza dönüş yapılacak deyip kapattım.


Aradan 3 gün geçti aramadılar. Ben tekrar aradığımda ise yanlış ücretlendirme yok deyip faturayı ödemem gerektiğini bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ttnet'i ve bayilerini bu tür yanıltmadan dolayı kınıyorum yeni abone olacaklarında dikkatine sunuyorum ve ilk fırsatta aboneliğimi sonlandıracağım. Cezası hiç mühim değil.

Zafer 58 Okunma

Cevaplar

  • Zafer24 Nisan 2013

    ilgili birim tarafından bilgilendirme sadece şikayet takip numarası ile mi oluyor en kısa sürede bir hafta oldu faturayı ödedik bile.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler