16 Nisan 2013 #1745751

Ttnet Faturam Yüksek Geldi!

Temmuz 2012 tarihinde Ttnet net limitsiz 24 ay taahhütlü kampanyasına geçiş yaptım. O tarihten beri 39 tl gelmesi gereken faturam 59, 90 tl olarak gelmekte her ay arayıp defalarca şikayet kaydı oluşturmama rağmen her hangi bir cevap alamadım faturam düzeltilmediği için ödeyemiyorum gecikmeye giriyor hizmet alımım kesintiye uğratılıyor ve benden kaynaklı bir hata olmadığı halde hat kesip açma parası da tarafıma ödetilmeye çalışıyor. Bununla ilgili temmuz ayından mağdur ediliyorum Ttnet müşteri temsilcisi aradığımda sadece şikayet kaydı oluşturulup bir geri dönüş sağlanmıyor. Bununla ilgili nasıl bir yol izlemem gerekiyor Ttnet taahhüt ihlali yapıyor.

Rahşan 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 18.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön