22 Mart 2013 #1701333

Ttnet Faturam Yüksek Geldi!

1 yıldır yalın internet kullanıyorum ve başlarken bana dedikleri 12 ay taahütlü 2 ay bedava ve sonraki 10 ayda sabit fiyat.Bu ay bir fatura geldi normal ücretin 2 katı, bende nedenini öğrenmek için 4440375i aradım.Kullanımımın az olduğunu ve neden böyle bir fatura geldiğini ve bu durumda tarife değiştirmek istediğimi söyledim.Bana taahütümün 24 ay olduğunu ve 12 ay yarı ücret sonraki 12ay ücretin 2 katı olduğunu söylediler.Müşteri hizmetleri de şikayetinizi,genel müdürlüklerimize bildirin tarife değişikliği konusunda yardımcı olurlar dedi ama sonuç yok kimse yardımcı olmuyor.,Havadan yüksek fatura ödemek istemiyorum.

Çiğdem 39 Okunma

Cevaplar

 • Çiğdem25 Mart 2013

  1701333 nolu şikayetimde TTNet'ten gelen cevap doğru değil bana kimse dönüş yapmadı.Şikayetçiyim.LÜtfen sorunuma bir çözüm bulsunlar ,Müşteriyle görüşüldü sorun çözüldü demişler kimse aramadı beni,kimseyle görüşmedim ve sorunum hala devam etmekte.Ve bu konu hakkında çözüm istiyorum. 1 yıldır yalın internet kullanıyorum ve başlarken bana dedikleri 12 ay taahütlü 2 ay bedava ve sonraki 10 ayda sabit fiyat.Bu ay bir fatura geldi normal ücretin 2 katı, bende nedenini öğrenmek için 4440375i aradım.Kullanımımın az olduğunu ve neden böyle bir fatura geldiğini ve bu durumda tarife değiştirmek istediğimi söyledim.Boşuna yüksek fatura ödemek istemiyorum. Saygılarımla....

 • Çiğdem25 Mart 2013

  Kimse aramadı,Sorunum hala devam etmekte.Karşıma bir ilgili bile çıkmıyor birde böyle bir yanıtla karşılaşıyorum.NE diyebilirimki daha allaha havale ediyorum sizi .

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön