13 Nisan 2015

TTNET Faturam Çok Yüksek Geliyor!

TTNET üniversite kampanyası olarak kullandığım hattıma 4. ayda gelen faturanın çok yüksek olması nedeniyle 444'lü numaralarından aradım taahhüt tarihim geçen ay dolmuş ve siz bu konuda bana neden en ufak bir uyarı ya da ikaz niteliğinde bir mesaj ya da bir arama gerçekleştirmediniz dediğimde aldığım cevap beni şok etti.

Sekiz milyon abonemiz var hepsine yetişemiyoruz dendi ''o kadar çok aboneleri var ki artık doymuşlar yeter be derecesinde de bu cevabı bana verebiliyorlar. Bende bu denli müşteriye doymuş, ilgisiz insanlarla muhatap olmama ve sekiz milyon aboneyi yedi milyon dokuz yüz doksan dokuza indirmeyi ve yüklerini hafifletmeyi düşünüyorum. Siz ne dersiniz yüklerini hafifletmeyelim mi?

Emel 240 Okunma

Cevaplar

  • Emel14 Mayıs 2015

    Hadi bakalım gereğini nasıl yapacaksınız merak ediyorum... .

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön