01 Mayıs 2013

Ttnet Faturam Belirtilenden Yüksek Geldi!

Bir yıl önce 129476*** Adsl numaram ile 2 yıl sabit fiyattan ilk yıl 39 TL ikinci yıl ise 59 TL'den sabit ödemeli 2 yıllık anlaşma yaptım. Ne var ki bir yıl dolduktan sonra Telekom 63 TL olarak fiyatlandırdı. Bu durumdan dolayı şikayetçiyim ve Tüketici haklarına da başvurup hakkımı arayacağım. İptal istedim 285 TL cayma bedeli talep ettiler. Telekom uymazsa şartlara birşey olmuyor ben vazgeçersem cayma bedeli isteniyor. Bu haksızlığı kınıyorum.

Hamdi 27 Okunma

Cevaplar

 • Hamdi24 Temmuz 2013

  Harakiri yapıyorlar tekelciler ve muhatap bile olmuyorlar.

 • Hamdi26 Haziran 2013

  Maalesef şu ana kadar herhangi bir görüşme ve önerileri olmamıştır. Tekelci mantıkla davranmaktadır. Devletin acil bunlara alternati firmalara lisans vermesi lazım

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön