10 Ağustos 2015 #3456474

TTNET Faturam Aboneliğimin İlk Ayından Beri Sürekli Farklı Geliyor!

Faturalarım aboneliğimin ilk ayından beri sürekli farklı geliyor, hizmete göre sabit fiyat garantisi sunuluyor fakat her faturada 5 TL fark ediyor.


Paket değişikliği yapmak için aradığımda istediğiniz zaman eski tarifenize ücretsiz bir şekilde geçebiliyorsunuz dendi faturam söylenenden yüksek gelince geri dönmek istediğimde bu özelliği sistemden kaldırdık dediniz.


Faturamın düzeltilip ve ücretsiz bir şekilde bir önceki paketime geçmek istiyorum!

Burak 52 Okunma

Cevaplar

  • Burak14 Ağustos 2015

    Paket değişikliği görüşmem esnasında müşteri temsilcinizin vadettiği "eski tarifenize istediğiniz zaman dönebilirsiniz" cümlesi üzerine yeni pakete geçiş yaptım fakat şuan eski paketime geçiş yapamıyorum. Paketlerinizi güncellediğiniz için. Müşteri temsilcinize bu benim sorunum değil paketimi düşürmek istiyorum dediğim de üzgünüm bir şey yapamıyorum. Cümlesi kuruluyor sürekli ve sanki karşımda insan değil bir makina var sürekli bu cümle kuruluyor. Paketimi iptal edip düşük pakete geçebiliyorum bu sefer de ek ücretler ödemek zorunda kalıyorum. Hizmetimi iptal etmek istediğim de de 862 TL ücret isteniyor. İşin özü şudur; 65 TL ödediğim hizmete gereksiz yere 100 TL ödüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön