08 Nisan 2013 #1730295

Ttnet Faturalarımı Ödediğim Halde Borç Hatırlatma Sayfası Çıkıyor!

Sadece bir ödenmemiş faturam olmasına rağmen bugün bilgisayarı açtığımda "borç bilgilendirme" sayfası çıktı. Halbuki gelen diğer faturamla birlikte ödeme planı yapıyordum. Fakat ödenmemiş bir fatura bahanesi ile 19 TL fazladan almak için yapılan bu davranış beni tabiri caizse firmanızdan soğuttu. Eğer 1 fatura için internetim kapanacaksa faturayı ödeyip başka bir servis sağlayıcısına geçeceğim.

Bakican 743 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön