14 Şubat 2014 #2293805

TTNET Faturalarımda Düzeltme Yapmıyor!

TTNET'e üye olduğumdan beri yaşadığım sıkıntılara en son faturamda yapılan yanlışlıklar bardağı taşıran damla olmuştur. Son 3 aylık faturam bana tebliğ edilen meblağdan yüksek gönderilmektedir. Hatalarının düzeltilmesini istemekteyim ama ne var ki TTNET bu konuda gerekli çalışmaları yapmamakta ve benim faturalarımı düzeltme yapmayarak beni zor durumda düşürmektedir.


Fatura borçlarım düzenli ödeme talimatı vermeme rağmen gerekli düzenlemeleri yapmadıkları için fatura borçlarımı almamakta ve borçlarımın birikerek beni oyalama taktiği uygulamaktadır. Sistemi düzenlemeye aldıklarını, mağduriyetimin giderileceğini söyledikleri halde bana ne geri dönüşleri ne de düzenleme yaptıkları yoktur.

Serkan 106 Okunma

Cevaplar

 • Serkan'ın Teşekkür Mesajı19 Şubat 2014

  bu arada şikayet var firmasına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. beni bir kere olsun şikayetim ile ilgili aramayan ttnet şikayet var sitesi sayesinde her gün arar oldu. TEŞEKKÜRLER ŞİKAYET VAR.

 • Serkan19 Şubat 2014

  yine kendi bildiklerini okuyorlar. daha önce yapılandırma vermeme rağmen kendi işlerine nasıl geliyorsa o tarihten sonra işlem yapıyorlar. ttnetin uygulamalarından müşterilerine yaklaşımından asla memnun değilim. çevremdeki çoğu arkadaşlarımada aynı muamelede davranıyorlar. karşılarında daha güçlü rakip olmadığından mecbur katlanıyorum. taahhütüm bittiği anda iptalini vereceğim. iyi hizmet almak isteyenler boşuna uğraşmasın. kimsede bulaşmasın.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön