20 Ocak 2015

TTNET Faturalarım Sürekli Fazla Geliyor!

TTNET faturalarımı düzenli şekilde ödememe rağmen her ay farklı tutarlarda ve fazla fatura tarafıma yansıtılıyor. Anlaşılan fatura tutarı 50 TL olması gerekirken sürekli 50 ila 100 TL arasında rakamlar geliyor. Bu tutarı neden ödemek zorunda olayım ki? Telefon ile aradığımda doğru düzgün bir bilgide vermiyorlar. Ben faturamın neden bu kadar fazla olduğunu bir an önce bilmek anlamak istiyorum. Aksi takdirde hukuki yollara başvuru yapacağım.

Elvira 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön