16 Mart 2013 #1689148

Ttnet Faturalar Fazla Geliyor!

Fatura itirazı için müşteri hizmetlerini aradığımda hizmet numarasını girdiğimde 10 ocakta açılan
şikayet kaydınızın henüz çözüm aşamasında olduğu belirtildi. Müşteri temsilcisine kendisine faturaların neden bu şekilde geldiğini sorduğumda bizim faturamız 63 tl olarak göründüğünü ilk ay tam 1 ay dolmadığı için 63 tl geldiğini ikinci ay ise bağlantı ücretinin yansıtıldığını belirtti.


Fakat yine ilk görüşmede bağlantı ücretinin olmadığını belirtmişlerdi. Şikayet kaydımın neden halen çözülmediğini belirttiğimde çözümlenmiş olduğunu söyledi. Benim bu konuda haberdar olmadığımı belirttim. Madem formu kapatılıyorsa neden hizmet numaramı girdiğimde form açık diyor? Konuyu inceleyip dönüş yapın.

Canan 50 Okunma

Cevaplar

  • Canan19 Mart 2013

    Merhaba herhangi bir sms le ilgili dönüş tarafıma sağlanmamıştır. iyi çalışmalar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön