23 Ocak 2014 #2252755

TTNET Faturalandırma Hataları!

Ekim ayından beri telefon hattımın ve İnternet hattımın nakil olmasını beklemekteyim. Bu süre zarfında yaşadığım mağduriyet yetmezmiş gibi tarafıma faturalandırma işlemi de devam etmektedir.


Son olarak İnternet faturalarım ödenmediğinden dolayı İnternet hattım kapatılmıştır. Tarafıma kesilen son 4 ay ki faturaların iptalini nakil talebimin bir an önce yerine getirilerek İnternet hattımın açılmasını ivedilikle talep etmekteyim. Aksi taktirde her türlü yasal haklarıma başvuracağım.

Zinnet 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön