13 Şubat 2014

TTNET Faturada Fahiş Fiyat Artışı!

Yaklaşık 14-15 aylık TTNET kullanıcısıyım. 1 yıl taahhüt vererek 68 TL karşılığında İnternet aldım. Bu süre zarfında faturam hiç sabit gelmedi, taahhüt sürem dolduğundan sonraki ay yeni taahhüt vermedim. TTNET faturaları 71.50 TL bir sonraki ay da 82 TL olarak gönderildi.


Şimdi TTNET'e soruyorum bu kadar bir fahiş fiyat artışı olur mu? Benim bir İnternet hattım daha var Doping ADSL'den ve bu hattı 4 yıldır kullanıyorum 44 TL ücret veriyorum, taahhüdüm dolduktan sonra 4 TL fiyat artışı yaptılar bu nasıl bir farktır TTNET? Dopingden daha iyi hizmet alıyorum. Birde TTNET'den beni arıyorlar Doping hattınızı da TTNET'e taşıyalım diyorlar! Ben de TTNET hattımı Doping'e taşımayı düşünüyorum.

Özgür 50 Okunma

Cevaplar

 • Özgür02 Mart 2014

  Ttnetin ilgisizliğinden dolayı Doping Adsle geçiş yaptım.

 • Özgür16 Şubat 2014

  Konuyla ilgili bir bilgilendirme almadım arayan arkadaş bana tarife fiyatlarını anlatıyor benim şikayetimle ilgili bir bilgilendirme yapılmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön